BioNette™

39,50 €
32,92 € bez DPH

BioNette™ je revolučné  zariadenie určené na liečbu alergickej rinitídy (sennej nádchy). BioNette™ poskytuje úľavu a účinne predchádza príznakom spojeným s alergickou rinitídou, ako sú: svrbenie hltana, svrbenie očí, svrbenie uší, svrbenie nosa, tečúci nos, slzy, kýchanie, bolesti hlavy a slzavé oči.  Liečba nie je ani chemická, ani farmakologická a nemá žiadne vedľajšie účinky. Liečba je založená na fototerapeutickom princípe (liečba svetelnou energiou).

ks
Dostupnosť:
Skladom
EAN:
798304316544
Záruka:
24 měsíců
Farba:
Bílá

SPÔSOB POUŽITIA:

Každá liečba trvá približne 4,5 minúty. Odporúčaná frekvencia používania je dvakrát až trikrát denne. Aby sa dosiahla maximálna účinnosť a optimálna úľava, odporúča sa, aby sa s liečbou BioNette ™ začalo ihneď po objavení sa prvých príznakov rinitídy. Akonáhle dôjde k zlepšeniu, frekvencia použitia sa môže podľa potreby postupne znižovať až do úplného ukončenia a vymiznutia príznakov. BioNette™ je drobné zariadenie, ktoré sa Vám zmestí do akéhokoľvek vrecka, dokonca aj do toho najmenšieho.

  • V prípade liečby u detí je potrebný rodičovský dohľad, resp. dohľad dospelej osoby.
  • Nepozerajte sa priamo na svetelný zdroj.
  • Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.


NEŽIADUCE ÚČINKY:

Nie sú známe žiadne nežiaduce účinky pri používaní prístroja súčasne s farmakologickou liečbou (podávaním liekov).  BioNette ™ sa môže používať v kombinácii s liekmi, ako napr. antihistaminiká, ktoré sa užívajú perorálne, kortikosteoridy alebo lieky na prevenciu preťaženia.


VEDĽAJŠIE ÚČINKY:

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri používaní zariadenia. Ľudia trpiaci ťažkými príznakmi alergickej rinitídy môžu používať BioNette ™ viac ako trikrát denne bez obáv pred nežiaducimi vedľajšími účinkami.

Videa 1

BioNette™

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.